Kiemelő Stabilo swing Cool PASTEL készlet 6 db

Gyártó:Stabilo
Zsebméretű lapos kiemelők 6 puha, trendi pasztell árnyalatban, amelyet praktikus kapcsos fedél egészít ki.
A STABILO swing cool Pastel kiemelő új kollekciója ideális életmód-orientált tinédzsereknek, iskolásoknak, diákoknak és mindenki számára, aki sok időt tölt az úton.
Ezek a lapos zsebméretű kiemelők 6 puha, divatos pasztell árnyalatban, amelyeket praktikus klipszel ellátott fedél egészít ki.
Hat pasztell árnyalat A STABILO swing cool Pastel első látásra megragadja a figyelmét.
Legyen az türkiz, pasztell sárga, rózsaszín, lila, krémes narancs vagy pasztell kék: a finom árnyalatok tökéletesen kiegészítik a feltűnő neon színeket.
Ezek a zsebkiemelők 4 órás védelmet nyújtanak a kiszáradás ellen.
A kétféle - 1 mm és 4 mm - metszett csúcs ideális a különböző méretű szövegek kiemeléséhez, valamint a különböző vastagságú vonalak rajzolásához.
A termék jellemzői:
6 puha, trendi pasztell árnyalatban kapható
STABILO Anti-Dry-Out technológia: 4 órás védelem a kiszáradás ellen és a maximális munkahelyi koncentráció érdekében
Zsebméretű kiemelő praktikus kapcsokkal
2 nyomtáv: 1 + 4 mm