Kétemeletes tolltartó, üres, Pillangó lila

A termék kódja:9-38722
Gyártó:P+P karton
Kétszintes iskolai tolltartó, felszerelés nélkül, pillangó mintával. A tolltartó 25 db gumihurkot tartalmaz az összes íróeszköz és a tanításhoz szükséges apróság tárolására. A tolltartó tömör cipzárral rendelkezik, nagy kihúzásokkal a könnyű kezelés érdekében. Az egyik emeleten egy átlátszó rekesz található a heti ütemezéshez.
Méretek: 13,5 × 21 × 4,5 cm

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!