Kalap, hop! társasjáték 23

Gyártó:Směr
Anyag:Műanyag
Van pontos látásod? Bizonyítsa be ezt egy hagyományos szórakoztató játékban az egész család számára. Tetszőleges számú játékos részt vehet a játékban. Minden játékos más-más színű kalappal négyszer lövi az indítópadot. Minden egyes színes csík fölé írt pontokat, amelyekben a kalap a lyukba illeszkedik, megszámoljuk. A pontérték megduplázódik, ha a kalap a kalap színével megegyező színű csík lyukába illeszkedik. A legtöbb pontot szerző játékos nyer.
23,5x18x3,5 cm-es dobozban.
4 éves kortól alkalmas. , 5x18x3,5 cm