junior névtelen

A termék kódja:89001906
Gyártó:Trefl
Anyag:Karton
Lépjen be a mítoszok és legendák világába! Az Anonimo junior egy társasjáték, amelyben a játékosoknak ki kell találniuk, ki vagy mi van a fejükön lévő kártyákon. Vedd fel a fejpántodat, húzz egy kártyát egy karakterrel vagy dologgal, és tegyél fel okos kérdéseket, hogy a lehető leggyorsabban kitaláld, ki vagy mi vagy. A játék tartalmaz: 112 képeslapot, 4 fejpántot tartókkal, utasításokat.
Doboz mérete: 14,5 x 26 x 10 cm
Alkalmas 4 éves kortól