Jungle Speed Eco

A termék kódja:ASJSECO01CZSK
Gyártó:ADC Blackfire

Népszerű megfigyelő játék fa totemmel, új csomagolásban.

Gondolod, hogy jó a felfogásod? Gyors reflexek? Meg tudod tartani a maximális figyelmet sokáig? Jól reagálsz, ha megváltozik a helyzet? Ha igen, a Jungle Speed ??az Ön számára készült!

A játék elején a játékosok méltányosan elosztanak egy pakli kártyát. Ezután felváltva forgatnak egy felső kártyát, és maguk elé teszik. Ha két vagy több játékos felfordítja ugyanazt a kártyát, a lehető leggyorsabban megpróbálják elkapni az asztal közepén lévő totemet. Aki nyer, az összes megfordított lapját átadja az ellenfélnek. Azonban, aki tévedésből megragadja a totemet, büntetésül elveszi az összes felfordított kártyát az összes ellenféltől. A játék nyertese ekkor az a játékos, aki először szabadul meg minden lapjától.

Első pillantásra egyszerűnek tűnik, de a fő poén a különbségekben, ill. a kártyákon látható képek hasonlóságai. Különféle összetett szimbólumokat mutatnak be több színben, amelyek néha egy-egy apró részletben különböznek egymástól. A helyzetet rontja, hogy néha egy speciális kártya jelenik meg az asztalon, amely valahogy megváltoztatja a játékszabályokat. Például. ugyanaz a szín kerül lejátszásra ugyanazon szimbólum helyett. Egy másik lap viszont arra kényszeríti az összes játékost, hogy a lehető leggyorsabban megragadja a totemet. Ha több hasonló lap van, az tisztességes rendetlenséget teremt, amelyben csak a legokosabb játékosok tájékozódnak.

Rövid játékidejével, egyszerű szabályaival és jó szórakozásával a Jungle Speed ??az egyik olyan játék, amely minden társaságnak és minden alkalomra alkalmas.

Csomag tartalma:

• 1 fa totem