Jersey gumis lepedő lila

A termék kódja:M6300258
Gyártó:Dadka

Stretch gumilepedő egy 200 x 90 cm méretű ágyhoz tervezett alagútban. A lap QZ jogosítvány tanúsítvánnyal rendelkezik, és 3 év alatti gyermekek számára is készült. Ezen lapok előállításához kiváló minőségű, 185 g / m2 tömegű mezszövetet használnak, reaktív festékekkel vannak festve, ezért világos, izzó színekkel rendelkeznek. A lapokat elegendő tartalékkal varrják, hogy 18 cm magas matrac alá lehessen helyezni.
Anyagösszetétel: 95% pamut (minőségi fésült pamut), 5% elasztán.
Mosás: 40 ° C.
Méret: 90/200/18 cm

Gyártó: Dadka Vracov

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!