Jersey gumis lepedő földi szeder

A termék kódja:M859405
Gyártó:Dadka

Stretch gumilepedő egy 200 x 90 cm méretű ágyhoz tervezett alagútban. A lap QZ jogosítvány tanúsítvánnyal rendelkezik, és 3 év alatti gyermekek számára is készült. Ezen lapok előállításához kiváló minőségű, 185 g / m2 tömegű mezszövetet használnak, reaktív festékekkel vannak festve, ezért világos, izzó színekkel rendelkeznek. A lapokat elegendő tartalékkal varrják, hogy 18 cm magas matrac alá lehessen helyezni.
Anyagösszetétel: 95% pamut (minőségi fésült pamut), 5% elasztán.
Mosás: 40 ° C.
Méret: 90/200/18 cm

Gyártó: Dadka Vracov

Hasonló termékek

Jersey gumis lepedőr égi rózsaszín
Jersey gumis lepedő lila
Jersey gumis lepedő sárga
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.