Iskolatáska Spirit Formula Alsósoknak

Mélység: 18 cm
Szélesség:33 cm
Magasság:40 cm
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Spirit
Iskolai szett Formula motívummal a fiúknak Elsősöknek szól. A táska erősített minden oldalán, erős alakja van, stabil és erős tartólábok a táska alján vannak. Az ergonómiailag formázott, párnázott légáteresztő anyagból, gerincszlophoz igazodó hátfal, maximális komfortos. A párnázott és könnyen állítható vállpántok növelik a kényelmet. A hátizsák kialakítása csökkenti a vállak és gerinc terhelését, a hordott súlyt a gyerek nem érzi nagy tehernek. Mellkaspánttal az elegendő támaszt és az optimális súlyelosztást biztosítja. Tágas belső tér könyvtartó rekesszel van ellátva, ügyesen kigondolt rekeszeiben könnyebben megy majd a bepakolás. Minden méretű füzet és könyv elfér benne. Elülső kistáska hőszigetelő fóliával az uzsonna hidegen illetve melegen tartása érdekében. Oldalos zsebek az 0,5 l kulacs  elhelyezésére vannak tervezve (egészséges kulacs is befér). Könnyen kezelhető fém zárral van ellátva, Fénnyvisszaverő szalagok az oldalos zsebeken, elűlső részen és vállpántokon vannak.
Jellemzők:

párnázott, könnyen állítható vállpántok,
    előrész az uzsonna doboz elhelyesztésére,
    oldalos zsebek az 0,5 l kulacs elhelyezésére,
    erős, stabil tartólábak a táska alján, melyek megakadályozzák a táska aljánok sérülését  és a táska felborulását,
    erős műanyag fül a táska tetején,
    fénnyvisszaverő anyag minden oldalán

méret: 40 x 33 x 18 cm