Iskolatáska LEGO Friends Hearts Maxi - 2db. készlet és zselés toll minifigurával ajándékba

A termék kódja:20110-2005
Mélység: 24 cm
Szélesség:28 cm
Magasság:42 cm
Teherbírás:6
Térfogat:25 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

Kétrészes készlet nagyobb első osztályosok vagy kisebb gyermekek számára, második hátizsákként (a harmadik, negyedik osztály számára), amely egy iskolai táskából és egy papucs vagy sportruházat hátizsákjából áll.
Részletes leírás:
- modern kialakítás LEGO® motívummal
-könnyű felépítésű
-terület a nehezebb tárgyak számára, amely a nehezebb tárgyakat hátul tartja és egyenletes súlyelosztást biztosít
-ergonómiailag formázott hátlap
- állítható, párnázott, fényvisszaverő csíkokkal ellátott vállpántok a nagyobb biztonság érdekében zseb snack dobozhoz
- állítható mellkaspánt
- a tépőzáras fedél alatt van egy speciális zseb ceruzatartóhoz és fő cipzáras zseb

Méretek: 42 x 28 x 24 cm
Súly: 850 g