Iskolatáska Herlitz SMART Tündér 2db-os szett

Szélesség:30 cm
Magasság:38 cm
Térfogat:13 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz
A Herlitz Smart iskolatáska az 1.-3. osztályosok számára készült. Egy töltött tolltartó is tartozik hozzá. A könnyű Smart iskolatáska a legkisebb iskolás diákok számára, és az apróbb termetű fiataloknak alkalmas. Könnyű és ergonomikus, párnázott hátsó része légcsatornákkal van ellátva, amelyek megakadályozzák az izzadást és maximális kényelmet biztosítanak. A tágas elülső és oldalsó zsebek helyet biztosítanak a tízórai és a palack számára. A főkamra egy csúsztatható válaszfallal van ellátva, amely lehetővé teszi, hogy a legnehezebb tankönyveket a lehető legközelebb helyezze el a hátához a helyes súlyelosztás érdekében. Az optimális láthatóságot a sötétben a kiváló minőségű "3M Scotchlite" fényvisszaverő anyag biztosítja. További leírás:
  • anatómiai kialakításúú, légáteresztő, párnázott hátrész
  • párnázott és elég széles vállpántok
  • a tömör műanyag alja könnyen mosható és vízálló, biztosítja a táska kellő stabilitását (üres is)
  • minden oldalról 3M ™ Scotchlite anyagból készült fényvisszaverő elemek
  • a tépőzáras füllel ellátott oldalsó zsebekben egy 0,5 literes egészséges üveget is elfér. A zseb alján tépőzár található, amely az üres zsebet a táska testéhez rögzíti.
  • elülső zseb az uszonnás doboz számára
  • egyszerűen bekapcsolható
  • impregnált víztaszító anyag

Méret: 38 x 30 x 21 cm
Térfogat: 13 l
Súly: 900 gr.
Tolltartó:
Feltöltött iskolai tolltartó két szárnnyal és Herlitz írószerekkel. Mindkét szárnyon fólia található az órarend számára.
Tartalmaz: 8 színes ceruzát, 14 filctollat, 1 tollat, 2 HB ceruzát, 1 radírt, 1 hegyezőt, 16 cm -es vonalzót és egy kis háromszög vonalzót
Méret: 20,3 x 14 x 3,5 cm
Gyártó: Herlitz

4 vásárló értékelése alapján
30. 7. 2020

Masszív erős iskolatáska. Elsős kislányomnak tökéletes.