Iskolatáska Baggymax Fabby Pók, szállítás ingyén

Szélesség:28 cm
Magasság:36 cm
Térfogat:18 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Kapcsolódó termékek

Könnyű iskolai táska FABBY az Elsősök számára, pók képpel. Jól illeszkedik az alacsonyabb növekedésű gyermekekhez is, a hátfala rövidebb hossza miatt. Szettben kapható. Szettben található az aktatáska, tölltöt tolltartó és ugyanolyan motívumú tornazsák. A táskának egy fő rekesze van, amelynek belső tere három részre van osztva, amely lehetővé teszi az iskolai kellékek  szervezését és bepakolását. A belső, kisebb elülső zseb egy tolltartó vagy uzsonna doboz tárolására szolgál. A hátizsáknak két oldalos elasztikus zsebe van a kulacs elhelyezésére (egészséges kulacs is befér). Az ergonómiailag kialakított vállpántok, amelyek puha, párnázottak és "S" alakra vannak alakítva, biztosítják a hátizsák tökéletes rögzítését a gyerek hátához.

Jellemzők:
  • méret az 1. - 3. osztályosok iskolásoknak alkalmas
  • biztonsági fénnyvisszaverő anyagok a táska minden oldalán
  • párnázott ergonómiailag alakú hátfal rendszer
  • párnázott és anatómiailag alakú vállpántok
  • könnyű fém zárás fénnyvisszaverő anyaggal
  • stabil táska alja
  • oldalos zsebek a kulacs elhelyezésére
  • praktikus fül a táska kézi szállításhoz
Méret: 36 x 28 x 17 cm
Súly: 900 g
Űrtartalom: 18 l
Anyag: 100% polyeszter

Tolltartó:  28 – helyes egyszintes tölltöt tolltartó egy kihajtható füllel és minőséges Eberhard Faber német gyártó márkájú ceruzákkal.
Tartalmaz: 12 db vékony színesceruza, 8 db erős háromszögletű színesceruza kitörhetetlen ceruzabélel, 1 db kettős hegyező, 2 db vonalzó, 1 db radír.

Méret: 20,5 x 14 x 4 cm

Tornazsák: torna ruha vagy cipő elhelyezésére alkalmas. Textil tornazsák összehúzható zsinórral.

Méret: 37 x 32 cm

Gyártó: Hama

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!