Iskolai koffer Air Force

A termék kódja:J1523981
Gyártó:Stil
LLaminált iskolai koffer művészeti és egyéb iskolai felszerelésekhez, katonai motívummal. A koffer & nbsp; nagyon könnyű, minőségi kartonból készült, és a felületkezelésnek köszönhetően nedves ruhával eltávolítható a szennyeződés róla. & Nbsp; Fém zárral és fogantyúval rendelkezik. Kívülről nyomtatott papír borítja, az iskolatáskákhoz és hátizsákokhoz illesztett gyermekmotívumokat. Méret: 35 x 22,5 x 10 cm
Gyártó: Stil

4 vásárló értékelése alapján