Iskolai henger tolltartó DANZA Flower street

A termék kódja:D100057
Gyártó:Danza

Kapcsolódó termékek

Diák tolltartó szép virágos mintával különösen alkalmas a nagyobb diákok számára. A tolltartónak van egy cipzáras zseb belsejében, és szabad hely egyéb iskolai kellékek tárolásához.

Méretek: 22,5 x 10 x 6 cm (hosszúság x szélesség x magasság)

3 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.