Iskolai hátizsák POLO 6 A

Teherbírás:7 kg
Fényvisszaverő elemek:Igen
Gyártó:Bagmaster

Tágas, egy kamrás iskolai hátizsák, elülső zsebbel az uzsonna doboz vagy tolltartó elhelyezésére  az 1.- 4. osztály általános iskolások számára A fő kamra az A4 méretű tankönyvek és iskolai füzettartók elhelyezésére alkalmas. Ebben a kamrában két zseb és egy hálós cipzáros zseb található. A kamra mágneses rögzítéssel rendelkezik.
Két oldalos cipzáras zsebek a kulacs
elhelyezésére alkalmas.

Az ergonomikus, párnázott hátfal magassági beállító rendszerrel rendelkezik a vállpántokhoz. A vállpántok puha párnázottak és mellkasi pánttal rendelkeznek.

Az anyagok és a fényvisszaverő elemek megfelelnek az EU / EN szabványoknak.
A hátizsáknak erős, stabil alja van lábakkal ellátva a kopás ellen.

Méret: 40 x 29 x 19 cm

Súly: 1 kg

Kapacitás: 7 kg

Gyártó: Bagmaster

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.