Iskolai hátizsák POLO 6 A

Mélység: 19 cm
Szélesség:29 cm
Magasság:40 cm
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Tágas, egy kamrás iskolai hátizsák, elülső zsebbel az uzsonna doboz vagy tolltartó elhelyezésére  az 1.- 4. osztály általános iskolások számára A fő kamra az A4 méretű tankönyvek és iskolai füzettartók elhelyezésére alkalmas. Ebben a kamrában két zseb és egy hálós cipzáros zseb található. A kamra mágneses rögzítéssel rendelkezik.
Két oldalos cipzáras zsebek a kulacs
elhelyezésére alkalmas.

Az ergonomikus, párnázott hátfal magassági beállító rendszerrel rendelkezik a vállpántokhoz. A vállpántok puha párnázottak és mellkasi pánttal rendelkeznek.

Az anyagok és a fényvisszaverő elemek megfelelnek az EU / EN szabványoknak.
A hátizsáknak erős, stabil alja van lábakkal ellátva a kopás ellen.

Méret: 40 x 29 x 19 cm

Súly: 1 kg

Kapacitás: 7 kg

Gyártó: Bagmaster

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.