Iskolai hátizsák Herlitz FiloLight Gól 4db. készlet

Magasság:38 cm
Teherbírás:6
Térfogat:16 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Herlitz

Kapcsolódó termékek

Iskolatáska elsősöknek az új FiloLight modellcsaládból. A készlet tartalmaz egy aktatáskát, tolltartót, háromszög alakú tokot és tornazsákot.

Az aktatáska elegendő helyet biztosít minden tanszer számára. A táska modern dizájnja az időtlen motívummal együtt biztosítja a kisiskolások és szüleik elégedettségét.

Az aktatáskának van egy fő rekesze, mozgatható válaszfallal a táblák és notebookok számára, valamint egy nagy elülső zseb. A további tárolóhelyen két cipzáras oldalzseb található.

A légáteresztő hátrész ergonomikus kialakítású, az állítható hosszúságú vállpántok és derékpánt is hozzájárul a viselési kényelemhez. A Fidlock technológiás önzáró mágneses zárral történő egyszerű zárás megkönnyíti a kisiskolások számára a tanszerek elérését. A műanyag alsó tömör védi a táskát a nedvességtől és a szennyeződéstől. A nagyobb kreativitás érdekében cserélhető tépőzáras képek is rendelkezésre állnak.

A gyerekek biztonságát a táska minden oldaláról Oralite fényvisszaverő elemek, valamint a szélső varratok fényvisszaverő fonallal történő hatékony varrása óvja.

Áttekintés:

• kettős állítható vállpántok
  • légáteresztő, ergonomikusan kialakított hátrendszer IGR minősítéssel
  • állítható mellkaspánt
  • derékpánt
  • tágas főkamra
  • nagy első zseb
  • két oldalzseb, pl. egy ivópalacknak
  • mágneses zár "Fidlock"
  • műanyag alsó tömör
  • fényvisszaverő elemek minden oldalon
  • 2 levehető tépőzáras alkalmazás

Méretek: 38 x 29 x 20 cm
Súly: 950 g
Űrtartalom: 16 l
Terhelhetőség: 6 kg

Tolltartó:
Egyszerű iskolai tolltartó, nem kihajtható, írószerekkel:: 6 db vastag háromszög alakú színes ceruza, 6 db lakkozott háromszög alakú színes ceruza, 1 db háromszög alakú vastag ceruza, vonalzó, radír és dupla hegyező.
Méretek: 19,5 x 13,5 x 3 cm

Tornazsák:
Textil táska húzózsinórral, melynek köszönhetően a táska zárható és hátizsákként a hátadon is hordható. Mérete: 39 x 33 cm

Tok:
Egy egyszerű, háromszög alakú cipzárral ellátott tok egyéb íróeszközök tárolására szolgál, például olló vagy jelölő, amelyek nem férnek el a tolltartóba. Mérete: 22 x 10 x 6 cm

Gyártó: Herlitz

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!