Iskolai hátizsák Ergobag prime rózsaszín

Szélesség:25 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Ergobag

Kapcsolódó termékek

Kletties - lovak
Elérhetőség: 2 nap
A legkeresettebb iskolai hátizsák BR>
modell - Ergobag Prime. A hátrendszer beállításakor a magasság a hátrész 29-35 cm tartományba esik, és így 100 - 150 cm magasságú gyermekek számára alkalmas. A tavalyi modellhez képest oldalsó műanyag csatokkal van felszerelve, amelyekkel 3 helyen sporttáskákat lehet a hátizsákra erősíteni. A gyermek keze szabad lesz mozgás közben, nincs egyoldalúan túlterhelve, és a tornazsák jól rögzíthető.

Részletes leírás:
- stabilizáló alumínium elemek, amelyek másolják a gerinc természetes formáját
- kompressziós hatású innovatív rendszer a csípőre gyakorolt nyomás csökkentésére
- megerősített derékpánt
- állítható magasságú vállpántok (gyermek 100 - 150 cm magasságához)
- mellkaspánt
- légáteresztó hátrész
- külön zseb palackhoz és az uzsonnához, amelytől a belső rész vízálló anyaggal van elválasztva
- a hátizsák praktikus belső elosztása
- kompressziós zsinór, amely a teljes tartalmat a háthoz szorítja
- hátizsák a földön önállóan is megáll, stabil
- elegendő fényvisszaverő elem, minden szögből és bármilyen időjárás esetén jól látható
- a cserélhető Kletties-nek köszönhetően lehetőség van iskolai hátizsák "feldíszítésére"
- környezetbarát: 100% -ban újrahasznosított PET palackokból készült szövet
- már gyárilag impregnált felület 1500 mm-es vízoszloppal

Méretek: magasság 40 cm, szélesség 25 cm, mélység 22 cm
Súly: 1100 g
Térfogat: 20 l
A hátizsák 2 darab Kletties-t tartalmaz.