Iskolai hátizsák Bagmaster DIGITAL 8 A + fülhallgató és szállítás ingyen

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Három rekeszes iskolai hátizsák párnázott zsebbel a laptop elhelyezésére, a felső tagozat az általános iskola tanulók, a középiskolás diákok és egyetem halgatók számára.

A DIGITAL iskolai hátizsák három kamrából ál. A fő kamra nagyon tágas az iskolai füzettartók és tankönyvek elhelyezésére alkalmas. A fő rekeszben van egy párnázott zseb a laptop akár 15 " elhelyezésére, a zseb rögzítve van tépőzárás pánttal, hogy ne mozdulhasson a laptop. (zseb mérete: 29 x 28 x 4 cm).

A hátizsák hátoldalon van egy cipzáros zseb, amely elrejti a párnázott zsebet a
MP3 lejátszó
elhelyezésére (méret: 12 x 14 x 2 cm) és a fülhallgató felszerelhető a hátizsák tetején. Ebben a különleges rejtett zsebében két hálós cipzáros zsebek vannak és belül még van egy tépőzáras pánt pl. a fülhallgató vagy a kulcsok felszerelhetésre stb. Ebben a zsebben behelyezhet A4 méretű füzetet. A középső kamra alkalmas az A4 méretű füzetek és dokumentumok elhelyezésére stb.

Ez a középső kamra nagyon tágas és elég mély. Használható iskolai füzettartók vagy A4 méretű füzetek elhelyezésére is. Az elülső kamra szervezővel van ellátva egy hálós cipzáros zsebbel, egy nagyobb és egy kisebb zsebbel. Egy tépőzáras zseb is van az elülső kamrában. A hátizsák két oldalos gumis zsebbel van ellátva a kulacs elhelyezésére. A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A pántok egyénileg beállíthatók. A hátizsák rugalmas mellkasi pánttal rögzíthető a vállakon.
A hátizsák alja párnázott. A hátizsákot a füllel fel akasztható, a fogantyú párnázott és jól illeszkedik a kezébe.

• Méret: 46 x 35 x 24 cm
  • Űrtartalom: 23 l
  • Súly: 0,8 kg
  • Kapacitás: 10 kg
  • Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

3 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.