Iskolai hátizsák 3 darabos szett Bagmaster ALFA 8 A és szállítás ingyen

Magasság:40 cm
Teherbírás:7
Térfogat:19 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Kiváló minőségű három rekeszes iskolai hátizsák az 1. - 3. osztály általános iskolások számára. Csak a magasabb növekedésű Elsősök számára alkalmas. A hátizsák jelentős sárga-lila színű, elülső zsebét díszíti egy kép pillangóval, a pillangó szárnyai díszített strassz kövekkel. A három darabból álló szett egy aktatáskából, egy tolltartóból és tornazsákból áll egy álló motívummal.

További leírás:

•     három kamrás tágas iskolai hátizsák
  •     ergonomikus alakú hátfal, beleértve egy könnyű alumínium keret, amely támogatja az iskolás gyerek testének megfelelő megtartását
  •     állítható, puha, párnázott vállpántok,
  •     állítható mellkasi pántok
  •     A fő és a középső kamra az A4 méret (tankönyvek, iskolai füzettartók) elhelyezésére alkalmas.
  •     a második középső kamra szervezővel ellátva
  •     tágas elülső cipzáras rekesz, belső rekeszben egy zseb az uzsonna doboz elhelyezésére
  •     1 oldalos gumis zseb egy kulacs elhelyezésére
  •     számos fényvisszaverő elem
  •     párnázott hátizsák alja műanyag lábakkal a kopás ellen
  •     egészségügyi jelentés az Egészségügyi Tanszékről (Plzeň, Csehország)
  •     műanyag megerősített fogantyú
  •     textil fül, a hátizsák felakasztható a padra
  •     kiváló minőségű cipzárok

Méret: 40 x 31 x 20 cm
Súly: 0,92 kg
Kapacitás: 7 kg
Űrtartalom: 19 l
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 2 év

Tolltartó ALFA 8 A:
egy emeletes iskolai nem tölltöt tolltartó lányoknak egy kihajtható füllel a pillangó motívummal.  Szürke bélés alatt, szürke díszítéssel.  Átlátszó fóliával ellátott fedél az órarend elhelyezésére.
Méret: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Tornazsák ALFA 8 A:
Praktikus tornazsák a sportcipő vagy papucs elhelyezésére. Textil tornazsák felül összehúzható zsinórral. Használható hátizsákként is. Elölről a tornazsák pillangó motívummal van díszítve.
Méret: 38,7 x 31 cm

Gyártó: Bagmaster

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!