Iskolai ceruzatok Mon Amie 18

Gyártó:Arsuna

Tágas iskolai tolltartó a közép Amie 2018 kollekció a gyártó Ars Una egy cipzáras zseb és egy nagy tároló tér belsejében. Az ügyet a jobb kezelhetőség érdekében fémhurkokkal ellátott cipzárral zárják le.
Az emeletnek két emelete van. Az első kamrában gumiszalagok vannak az vonalzó számára és a hurkok 18 ceruzához. A második kamrában 12 hurok található jelölőkhöz, ceruzákhoz, ceruzákhoz vagy tollakhoz az egyik oldalon és az ellenkező cipzáras zsebbel, valamint gumi szalagokkal az élező és a radír számára.
Szín: rózsaszín, piros (belül)
Ceruzatok mérete: 23 x 16 x 5 cm
Anyaga belül: 100% poliészter
Az ügyet felszerelés nélkül szállítják.