Iskolai aktatáska Ars Una NASA magnetic

Raktáron
Füzetbox NASA A4
Raktáron

Ars Una Iskolatáska a NASA kollekcióból, 1. és 3. osztálya közötti általános iskolás fiúk számára. Az aktatáska állítható vállpántokkal és légáteresztő párnázással rendelkezik a csípő területén, az ún. Air Flow rendszerrel, amely biztosítja a hát megfelelő szellőzését.

Az alja szilárd és vízálló, megfelelő magassággal rendelkezik, hogy megakadályozza a víz beszivárgását az aktatáskába. Ugyanakkor az egész aktatáska vízálló és nem szükséges extra esőhuzatot vásárolni hozzá. Az aktatáskán számos biztonsági elemet találhatunk fényvisszaverő szalagok formájában. A fő rekeszben van egy textil rekesz, amely lehetővé teszi, hogy a legnehezebb tankönyveket a lehető legközelebb helyezzük a hátához, így a hátizsák súlyát megfelelően eloszthatjuk, valamint egy belső cipzáras rekesz a biztonságos tárolás érdekében, pl. pénztárca vagy mobiltelefon. Az oldalain két tágas tépőzáras rekesz található, amelyekbe egy palack vagy papucs fog elférni. E két rekesz előnye a variálhatóság - normál állapotban a rekesz az aktatáska falához simul, de ha szükséges azonnal használható. Az aktatáska elején egy cipzáras rekesz található, amely az uzsonnás doboz számára alkalmas.

A mágneses zár rendszerrel történő bezárás megkönnyíti az aktatáska kinyitását és bezárását.

Táska súlya: 1,1 kg

Méretek: 33 x 41 x 24 cm