Iskola hátizsák OXY STYLE Dots és kulcstartó ajándékba

Térfogat:29 l
Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Oxybag
Tágas, két rekeszes iskolai hátizsák felsőtagozatos iskolásoknak és a diákok számára erősített notebook zsebbel. A tágas fő rekeszben található egy párnázott laptop zseb, praktikus rendező és zipzáras zsebbel. A másik két kisebb cipzáras zseb más kis tárgyak tárolására szolgál. A hátizsák anatómiai kialakítású, légáteresztő hálóhátú, széles és párnázott vállpánttal rendelkezik, melyet magasságban lehet mozgatni. A két oldalsó zseb alkalmas ivóvíz kulacsra vagy egyéb szükségletekre.
Áttekintés:
  • dupla rekeszes hátizsák erősített notebook zsebbel
  • szervező az elülső kamrában
  • párnázott hát és vállpántok
  • állítható magasságú mellkasi szíj
  • első kompressziós hevederek
  • kényelmes erős fül a táska szállításhoz
  • kiváló minőségű cipzárral
  • két oldalzseb