Információk

Teherbírás:8 kg
Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag (Karton P+P)
Iskolai hátizsák ERGO egy ergonómikusan kialakított könnyű hátizsák, 3D-s alumínium szerkezettel, amely biztosítja a hátizsák megfelelő illeszkedését. Egy szép virágmotívumnak köszönhetően első osztályosok számára is alkalmas.

A párnázás kényelmes, lélegző anyagból készül. A széles, lágyított állítható pántokat úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a baba vállát, és a mellkaspánt a megfelelő helyre rögzíti a hátizsákot. A hátizsákot számos fényvisszaverő felület egészíti ki a gyermek biztonságának növelése érdekében.
2 tágas, fix cipzáras kamrából áll, ahol az általános iskolai gyerekeknek minden iskolai felszerelés kényelmesen elfér.
A hátizsák elején 2 kisebb zseb található egy snackdoboz, toll vagy kis elem tárolására.
A hátizsák oldalán 2 cipzáras zseb található - egy üveg vízhez (a cipzár felnyitása után egy hálós zseb található a palack jobb illeszkedéséhez), a második cipzáras zseb kis tárgyakhoz készült.
 A hátizsák alja műanyag lábakkal van ellátva.

Terhelhetőség: 8 kg
Súly: 0,97 kg
Méret: 41 x 29 x 22 cm

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

5 vásárló értékelése alapján

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

A Topgal hátizsákok 2019-es kollekciója

Miért a Topgal? Vidám színek, vagány minták, praktikum és minőség.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges