Iskola hátizsák Ergo EVO Funny virágos

Teherbírás:8 kg
Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag (Karton P+P)
Iskolai hátizsák ERGO egy ergonómikusan kialakított könnyű hátizsák, 3D-s alumínium szerkezettel, amely biztosítja a hátizsák megfelelő illeszkedését. Egy szép virágmotívumnak köszönhetően első osztályosok számára is alkalmas.

A párnázás kényelmes, lélegző anyagból készül. A széles, lágyított állítható pántokat úgy tervezték, hogy tökéletesen illeszkedjenek és egyenletesen terheljék a baba vállát, és a mellkaspánt a megfelelő helyre rögzíti a hátizsákot. A hátizsákot számos fényvisszaverő felület egészíti ki a gyermek biztonságának növelése érdekében.
2 tágas, fix cipzáras kamrából áll, ahol az általános iskolai gyerekeknek minden iskolai felszerelés kényelmesen elfér.
A hátizsák elején 2 kisebb zseb található egy snackdoboz, toll vagy kis elem tárolására.
A hátizsák oldalán 2 cipzáras zseb található - egy üveg vízhez (a cipzár felnyitása után egy hálós zseb található a palack jobb illeszkedéséhez), a második cipzáras zseb kis tárgyakhoz készült.
 A hátizsák alja műanyag lábakkal van ellátva.

Terhelhetőség: 8 kg
Súly: 0,97 kg
Méret: 41 x 29 x 22 cm

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

5 vásárló értékelése alapján

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.