Iskola hátizsák Bagmaster MAXVELL 9 A és szállítás ingyen

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Bagmaster 3 rekeszes iskolai hatizsák, melyet méreteinél fogva 3-4 osztályosnak ajánlunk. Háromrekeszes iskolai hátizsák, gumírozott szegélyű nyitott oldalzsebekkel. Merevített hátrész. Vállpántja puha párnázott, kényelmes és testhezálló.
Mellkasi öv külön rendelhető hozzá, mellyel a súlyeloszlás optimizálható.
A fő rekeszekben kényelmesen elférnek az A4-es formátumú füzetek, könyvek, füzetbox. Belül egy gumírozott zseb található, ami alkalmas pl. a füzetek elkülönítésére.
A középső rekeszében is elférnek az A4-es füzetek, de a füzetbox nem fér el benne.
Előzsebében rendszerező található: egy hálós zseb, ami cipzárral zárható, valamint további zsebek apróbb tárgyaknak. Elférnek benne az A5-ös füzetek, tolltartó.
Fényvisszaverővel ellátott.

Mérete: 42 32 x 23 cm
Súly: 0,84 kg
Terhelhetőség: 9 kg
Űrtartalom: 24 liter
Anyaga: 100% poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 250Ft).

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!