Iskola hátizsák Bagmaster BAG 20 A és fejhalgató ajándékba

Kapcsolódó termékek

Diák tolltartó Bagmaster BAG 20 A
Elérhetőség: 2 nap
Tágas három rekeszes iskolai hátizsák a fiúk számára, a felső tagozat az általános iskola tanulók és a középiskolás diákok számára.
A fő kamra nagyon tágas, alkalmas az iskolai füzettartók és tankönyvek elhelyezésére. A kamra belsejében egy nagy gumis zseb és párnázott zseb van a MP3 lejátszó elhelyezésére (méret: 8,5 x 10 x 2 cm) a fő kamrába a fülhallgató felszerelhető.  Belül a második (középső) rekeszben egy párnázott zseb van a laptop elhelyezésére , a tetején rögzítve tépőzárral, hogy ne mozdulhasson a laptop
(zseb mérete: 28 x 27 x 6 cm).
Az elülső kamra szervezővel van ellátva, hálós cipzáras zsebbel és mobil zsebével rendelkezik. A kamra tetején leválasztható kulcstartó klip és karabély van. A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A hátizsákot lehet rögzíteni egy rugalmas mellkasi pántokkal, melyek megvásárolhatók.
A használt anyagok  a hátizsák előállításához megfelelnek az EU biztonsági szabványainak. A hátizsák alja párnázott és varrt. A hátizsák mind fiúk, mind lányok számára alkalmas. Tekintettel arra, hogy a hátizsák egyedi nyomtatott területe vágva van egy tekercs anyagból, lehet bármilyen hátizsák eredeti, i. a színsáv elrendezése eltérhet a fotótól.

Részletes leírás:
  • 2 cipzáros oldalos zseb belső hálóval a kulacs elhelyezésére
  • anatómiailag alakú hátfal, puha párnázott
  • párnázott vállpántok - rugalmas mellkasi pántok megvásárolható a hátizsákhoz
  • párnázott zseb a laptop 15 " elhelyezésére
  • fő kamra és középső kamra az A4 méret (tankönyvek, iskolai füzettartók) elhelyezésére alkalmas.
  • párnázott, tartós hátizsák alja
  • oldalos kompressziós pántok, hogy csökkentse a hátizsák méretét – nagyobb méretű kulacs is rögzíthető
  • fényvisszaverő elemek

Űrtartalom: 23 l
Méret: 46 x 31 x 21 cm
Súly: 1,1 kg
Kapacitás: 9 kg
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

4 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!