Így neveld a sárkányodat gyermek hátizsák

Óvodás gyermekek számára alkalmas kis hátizsák a szabadidős tevékenységekhez. Rendelkezik egy nagy rekesszel, egy kisebb zsebbel a tízórai tárolására, illetve oldalzsebekkel az innivalós palack elhelyezésére. 3-6 éves gyermekek számára ideális. Méretek: 28 x 22 x 13 cm Tömeg: <270 g Térfogat: 8 l Teherbírás: 3 kg

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?