Húzós kézikocsi gyerekeknek 95cm Wader teherbírás 60kg

Anyag:Műanyag

Talicska
5074 Ft
A Wader kézikocsi gyerekeknek, piros-kék színben. Szép játék fiúk számára. Ez a robusztus kiskocsi képes akár 60 kg-ot is elszállítani, ideális segítség a homokozóban vagy a kertben, amikor a gyermek a szüleinek szeretne segíteni. A kiskocsi egy gyermeket is képes szállítani, ami a legnagyobb móka garanciája.
12 hónapos kortól alkalmas.

2 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.