HUBELINO Puzzle -Tűzoltóság

Gyártó:Hubelino
A Hubelino rejtvények a gyermekek két kedvenc tevékenységét ötvözik: egy kreatív játék kockákkal és színes rejtvényképekkel. A kockák a gyermekek számára ismerősek, és megkönnyítik a puzzle darabjainak elhelyezését és bepattintását, az alaplemez a szükséges stabilitást is biztosítja, és kiváló betétként szolgál utazás vagy takarítás közben is. A nagy és kiváló minőségű nyomtatott kockák ideálisak a kezdők kezébe.

A rejtvények játékosan támogatják a gyermekek vizuális érzékelését, a rövid távú memóriát és a logikus gondolkodást. Az életkornak megfelelő motívumok a szem-kéz koordinációt és a mozgáskészséget is javítják. A rejtvény kitöltése elősegíti az önbizalmat, és a csalódott tolerancia és a koncentrált munka fokozott, kitartó tevékenység révén erősödik.
Minden Hubelino darab kompatibilis a LEGO Duplo kockákkal. Mint minden Hubelino termék, a rejtvényeket is Németországban gyártják a legmagasabb minőségi előírások szerint, és független intézetek tesztelik. A készlet 35 színes kockát és 1 alaplapot tartalmaz. 4 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Hasonló termékek

HUBELINO Puzzle- VízvilágAKCIÓ