HUBELINO golyósáv - kocka nélkül 128 db

Kapcsolódó termékek

HUBELINO 560 épületszőnyeg - kék
Elérhetőség: 2 nap
A HUBELINO labdapálya remek társ a gyermekek számára, ezért szerezd meg nekik ezt a bővítő készletet. A kiterjesztést használhatja egy már megvásárolt pályához vagy kockához. A készlet részei kompatibilisek a Duplo kockákkal. Hagyja, hogy elragadja magát a kreativitása, a pálya összeállításakor nincsenek korlátok. A készletek Németországban, kiváló minőségű és környezetbarát anyagokból készülnek. A készlet 128 építőelemet tartalmaz, köztük 4 golyót. 4 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.