Homokfestés sablon -Gyík

Gyártó:Adrian Martinkovič
Anyag:Egyéb

Gyík - 20 x 15 cm (kontúrminta). Előre nyomtatott és elővágott sablon színes homokkal való létrehozáshoz, minőségi matricára nyomtatva 350 g.
Az alkotáshoz nem kell más, mint egy kis készség, egy gombostű, színes homok és papír az alkotás alapjául.
Az eredetik szürkével vannak nyomtatva, a ragasztó pedig fehér, így az egyes darabok lefejtése után jól látható, hogy az eredeti melyik részével dolgozik.

TIPP:dolgozzon egy tálcán, akkor a homok ellenőrzése alatt lesz

UTASÍTÁS:
Egy tűvel fokozatosan eltávolítja a felső fedőfólia egyes kivágott részeit az öntapadó alátétről, és fokozatosan finom díszhomokkal szórja meg az egyes részeket. A homok csak azon a helyen ragad meg, amit lehántottak. A többit visszaöntjük a tálba. Vágja le a következő részt, és folytassa a végéig. Ez tényleg könnyű. A képen látható homok nem esik le, nagyon finom és jól tapad a matricán. Mindig fekete kontúrral kezdje a csiszolást. A homokfelhasználás nagyon alacsony.

Az eredetit celofán zacskóba csomagolva szállítjuk.
A motívum szerzője: Adrian Martinkovič, Csehországban készült

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!