Homok festés állatos szett

Elérhetőség: 5 nap
Homokfestés - KOLIBRI sablon
Elérhetőség: 5 nap
Szórakoztatni szeretné a gyerekeket? Próbálja ki a homokkal való festést! Fejleszti a gyerekek kreativitását és finom motorikát.  A doboz tartalmaz 5 darab 21x24 cm-s sablont, 5 darab fekete-fehér nyomtatott képet, csomagolást a képekre, 12 színű 30 ml-es homokot praktikus kupakos dobozokban, eszközt a csomagolópapír eltávolításához, használati utasítást és egy katalógust a többi sablonnal.

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek