HEXBUG VEX Gatling Rapid Fire

HEXBUG Real Bugs – 3 db.
HEXBUG Sárkány zöld
Raktáron
Emelje technológiai tudását a következő szintre, és építse meg a VEX Robotics Gatling Rapid Fire forgó kilövőt, amely nyolc gumihegyű rakéta gyors egymásutánban történő kilövésére készült egy motoros nyolccsövű henger segítségével. A VEX Robotics Gatling Rapid Fire egy Richard Gatling amerikai feltaláló által 1861-ben tervezett fegyveren alapul. Ez a találmány nyitotta meg az utat a modern forgófegyverek és hasonlóan működő eszközök fejlesztése előtt.
Építs egy VEX Robotics Gatling Rapid Fire-t, és nézd meg, ahogy a motoros cső forog, és 8 nyilat lő ki különféle célpontokra. A darts hatótávolsága több mint 6 méter.

A készülék megfelelő működéséhez 6 db AA elem szükséges. Az elemeket nem tartalmazza.

A csomag tartalma: több mint 275 db épületműanyag alkatrész, 1 db motoros egység, 8 db gumihegyes nyíl és részletes képes összeszerelési útmutató.

Ez a készlet az átjáró a STEM termékek világába (angol rövidítése: science, technology, technology, mathematics), és célja, hogy a gyerekeket a játékon keresztül bevezesse a technológia és a természeti törvények világába.

Hasonló termékek

HEXBUG VEX Crossbow V2
7405 Ft

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!