HEXBUG Lil Nature Babák - Zane Rhino és rejtett kincs, kis készlet

Gyártó:Innovation First

Kapcsolódó termékek

Üdvözöljük a Zane kis orrszarvú játékkészletében! Találja magát az afrikai szavannában, ahol egy kincs rejtőzik egy sziklában! Ennek az interaktív játéknak köszönhetően többet megtudhat kedvenc veszélyeztetett fajai életéről. A játékkészletek szélei követik egymást, és létrehozhat egy nagy vadkontinenst. Minden Lil Nature csecsemő interaktív, és az érzékszervnek köszönhetően sokféle hangot bocsát ki válaszul az érintésre vagy a mozgásra.
Akkumulátor (AG13) tartozék. 3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.
A HEXBUG Lil Nature Babákat a CPSIA szabványainak megfelelően gyártják.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.