Ez a lányos három emeletes tolltartó, hiúz motívummal. A tolltartót teljesen feltöltve szállítjuk, így megtalálható benne a legtöbb olyan írószer, mely szerepel a tanszer-listákon, például ceruzák, filctollak, de még a radír, vonalzó vagy órarend is. Az első emeleten 2 ceruza, kék toll, egy háromszög és egy sablon vonalzó található. A középső emeleten 14 filctoll található, az utolsó emeleten pedig egy háromszög, egy 16 cm hosszú vonalzó, egy radír, egy hegyező és 8 színesceruza. A minőségi cipzárak nagy fém húzókkal rendelkeznek a könnyebb kezelés érdekében.

Méretek: 19,3 x 11,5 x 7 cm
Anyaga: poliészter