Herding DMAX pamut gyermekágynemű

A termék kódja:M4402401
Gyártó:Herding

Egy ágynemű, amelybe Ön is első pillantásra beleszeret.Ez az eredeti motívum erdei állatkákkal garantáltan nemhiányozhat gyermekei szobájából. Ráadásul mosolyt csala gyermekek arcára, egyúttal pedig szobájuk nagyszerűkiegészítőjévé válik. A kellemes pamut kényelmes ésnyugodt alvást biztosít. Az ágynemű Öko-Tex Standard100 tanúsítvánnyal rendelkezik. A szett tartalma: 140x200 cm, 70x90 cm
Gyártó: Herding

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.