Hátizsák SPIRIT Teenager 03

Magasság:45 cm
Gyártó:Spirit

Kapcsolódó termékek

Ön egy személyre szabott, könnyű szabadidős hátizsákot keres a tinik számára?

Vessen egy pillantást a Teenager hátizsák modellekre. Számos modern kialakítással rendelkeznek és mindenki számára lehetőséget ad a saját stílus megválasztására.
A hátizsák állítható, behúzható szalagokkal rendelkezik és tetszetős  mintanyomással van ellátva.
Egyszerű, könnyű, megerősített hátfallal és állítható vállpánttal rendelkezik. Az egyik fő rekesz az elülső zsebével/zsebekkel együtt rengeteg tárhelyet kínál. Az oldalán még két rugalmas zseb található.

Méret: 45 x 28 x 17 cm
Súly: 450 g

Gyártó: Gatarić

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!