Hátizsák Coocazoo ScaleRale, Tribal Melange és USB Flashdisk ajándékba

Szélesség:30 cm
Magasság:45 cm
Térfogat:30 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
Iskolai diák hátizsák vonzó kivitelben alkalmas a 3. osztályos általános iskolások számára.
Részletes leírás:
  • hátizsák nem csak iskolába, de sportolásra és szabadidős tevékenységekre is
  • két nagy fő zseb biztosít elegendő helyet a könyveknek és a mappáknak egész A4-es méretig, párnázott 15,6" laptop zseb
  • lehetőség a vállpántok magasságának folyamatos beállítására a táska belsejében lévő forgó mechanizmusnak köszönhetően, biztosítsa a vállpántok pontos beállítását közvetlen a gyermek hátán (ergonómikus beállítás a hát méretének megfelelően)
  • a hát légáteresztő párnázata az Air Mash hab anyaggal a kényelmes viselésre és a levegő optimális keringésére
  • tökéletesen párnázott magasságilag állítható hátoldal és magasságilag és hosszúságilag állítható párnázott szíjjak biztosítják a gyermek hátának egészséges fejlődését, ezért a Coocazoo ScaleRale hátizsákok elnyerték az AGR tanúsítványt
  • a MAtchPatch életmóddal kompatibilis hátizsák (megváltoztathatja a cipzárakat, a pántokat és a tépőzáras logókat más színkombinációkra és így egy egyedi hátizsákot kap, az Ön kívánságai szerint)
  • vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágnak bele a vállba, jól és stabilan ülnek a háton és könnyen kezelhető)
  • vízlepergető YKK márkájú cipzár
  • kimenet a fülhallgatókra a kényelmes zenehallgatásért
  • behúzható oldalpántok
  • állítható, eltávolítható mellkasi pánt kikötölődés gátlóval
  • levehető deréköv
  • reflexiós elemek az összes oldalon a nagyobb biztonság érdekében
  • reflexiós szalag a hátizsák elülső részén villogó rögzítéséhez
  • 2 rögzítőpánt a hátizsák első oldalán pl. gördeszka, dzseki vagy sisak rögzítésére
  • párnázott fogantyú, hurok a táska felakasztására
  • szilárd, párnázott alj
  • zseb irattartó rekeszekkel, íróeszközök, karabiner kulcsokra
  • tágas első zseb pl. tízórais dobozra
  • két oldalsó hálós zseb pl. ital palackra
  • titkos zseb a hátizsák hátsó részén

Paraméterek:
Méretek: 45 x 30 x 20 cm (magasság x szélesség x mélység)
Térfogat: 30 l
Súly: 1200 g
Terhelhetőség: 10 kg
Anyag: poliészter

Gyártó: Hama

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 250Ft).

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!