Hátizsák Coocazoo JobJobber 2, Green Purple District

Hátizsák Coocazoo JobJobber 2, Green Purple District, tornazsák és szállítás ingyén

Mélység: 20 cm
Szélesség:30 cm
Magasság:45 cm
Teherbírás:10
Térfogat:28 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
Iskolai diák hátizsák JobJobber, tágas zsebbel a notebook elhelyesztésére, a felsőtagozatos iskolásoknak és diák számára, amely alkalmas a szabadidős tevékenységekre is. A hátizsák egy modern, egyszínű kialakítással rendelkezik, amellyel a cipzáras csatok, csatok és tépőzáras logók más színkombinációkhoz is válthatók, így egyedülálló hátizsákot kaphatnak.

Jellemzők:
  •     légáteresztő hátfal habos Air Mash anyagból, kényelmes viseléshez és optimális légáramláshoz
  •     vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágja a vállat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  •     minőséges YKK cipzárak
  •     oldalpántok
  •     állítható, levehető mellkasi heveder behúzható
  •     a cipzáras csatok, csatok és a tépőzáras logó megváltoztatható
  •     leszerelhető medence őv
  •     fényvisszaverő jellemzők a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében
  •     fényvisszaverő szalag a hátizsák elülső részén a villogó elhelyesztésére
  •     párnázott fül a hátizsák felakasztásra
  •     erős párnázott táska alja