Hama Unicorn iskolatáska elsősöknek és ajándék töltőtoll

A termék kódja:S183788
Mélység: 17 cm
Szélesség:30,5 cm
Magasság:38 cm
Térfogat:15 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama

Hasonló termékek

Teljesen új szabású Hama iskolatáska elsősök részére kedvenc egyszarvú motívummal. Egy könnyű és könnyen áttekinthető egyrekeszes fiús iskolatáskáról van szó, amely szigetelt elülső zsebbel, könnyen kezelhető fényvisszaverő csattal és praktikus oldalsó zsebekkel van ellátva. A táska háti része lágyan merevített és anatómiailag formázott. A vállpántok varrása a felső részén középen halad, nem vág bele a vállakba. Kiegészítő pántokkal van ellátva, amelyek a vállpántok felső részén helyezkednek el. A háthoz való tökéletes illeszkedést szolgálják. A táska minden oldalán találhatóak fényvisszaverő elemek.

Áttekintés:
  •     Egyrekeszes iskolatáska elsősök számára
  •     A főrekesz egy belső zsebbel van ellátva a nehezebb dolgok számára és a súly egyenletes eloszlása érdekében
  •     A főrekeszen belül egy kis cipzáras zseb található a kulcsok, pénztárca, igazolványok vagy egyéb személyes dolgok számára
  •     A táska fedelében egy fóliás zseb az órarend számára
  •     Ergonomikusan formázott és lágyan párnázott háti rész
  •     Párnázott, állítható vállpántok
  •     A pántok fényvisszaverőkkel vannak ellátva a nagyobb biztonság érdekében
  •     Kiegészítő pántok a felső részen
  •     Magasságilag állítható mellkasi pánt
  •     Gumizott fogantyú, amely kényelmesen illeszkedik a kézbe
  •     Fényvisszaverő csat a nagyobb biztonság érdekében