Gyermek pamut Deluxe ágynemű Matějovský Világűr 140/220, 70/90

Gyártó:Matějovský

Kapcsolódó termékek

A végtelen Világűr mostantól a hálószobája része is lehet. A bolygók, a holdak, a csillagok és a bíbor ködök nemcsak a csillagászokat, hanem minden romantikus lelket örömmel töltenek el. A párna elülső és hátsó része és a céh azonos (lásd a képeket). Az ágynemű kényelmes cipzárral van felszerelve.
Az ajánlat digitálisan nyomtatott 40/40 cm -es lapokat is tartalmaz ugyanabban a kivitelben.

A különböző nyomtatási technológiák miatt a bevonat és más, azonos motívumú termékek színe eltér.
Méret: 140x220 cm, 70x90 cm

Hasonló termékek