Gyermek pamut Deluxe ágynemű Matějovský Lily

Gyártó:Matějovský
Anyag:Pamut deluxe

Kapcsolódó termékek

A LILY gyengéd ágyneműje gondoskodik minden kis hercegnő mesebeli álmáról. A lágy pasztell színekben a világos rózsaszín, sötét málna, krémszürke és fehér árnyalatok dominálnak, amelyek rendkívül kellemes anyagon, 100% -os deluxe pamuton tűnnek ki. A mitikus egyszarvúak népszerű motívumát felhők, virágok és aranyos madarak illusztrációi egészítik ki. A céh és a párna huzatának kialakítása mindkét oldalon ugyanaz. Az ágynemű kényelmes cipzárral van felszerelve.

Az ágyneműt kiegészítheti egy gyönyörű digitálisan nyomtatott párnával, amely sötétebb árnyalatokban készül, mint az ágynemű.

Mérete: 140x200 cm, 70x90 cm