Gyermek hátizsák Deuter 8l Kikki - kék

A termék kódja:3610421A
Gyártó:Deuter

Gyermek hátizsák a német deuter márkától, amely eredeti dizájnjával elkápráztat minden gyermeket, aki felnőttnek akarja érezni magát. A hátizsák masszív fedéllel, oldalzsebekkel rendelkezik, amelyekbe belefér egy palack víz, valamint fényvisszaverő nyomat is található a nagyobb biztonság érdekében. A hátizsák nagyszerű útitárs lesz gyermekei számára.

A hátizsák jellemzői:
párnázott hát- és vállpántok
oldalzsebek
csattal ellátott fedél
mellpánt
kisebb csatok a gyermek kézhez
rekesz húzásához zsinóron
névtábla a fedél alatt