Gyerek törölköző Elephant rózsaszín-barna 450 g / m2

A termék kódja:040104-ELEPHANTRA
Gyártó:Veba
Nagy elefánt szőtt mintájú gyerek törülköző, vidám pöttyökkel, rózsaszín-barna színkombinációval telítve. Vedd meg ezt a vidám fürdőlepedőt babádnak, akivel együtt nőhet, mert ez a frottír fürdőlepedő hosszú évekig jól fog szolgálni! Az anyag kellemes, vastag frottírból készült, amelyet a végső kezelés során megpuhítanak, ennek köszönhetően kellemesen puha és jól nedvszívó. A népszerű méretű 104x104cm lehetővé teszi, hogy kényelmesen megszárítsa az ágat, akár kisebb gyerekeket is be lehet csomagolni törülközőbe. A hagyományos csavart frottír szövött mintával puha tapintású és tökéletesen szívja a végső lágyító kezelésnek köszönhetően!
Alapsúly: 450g / m2
Anyaga: 100% pamut