Gyerek pulóver Bettymode PÜNKÖSDI RÓZSA

A termék kódja:MIKD2107

Kapcsolódó termékek

A pulóver kellemes pamut anyagból készült, és praktikus cipzárral záródik. Pasztell türkiz színben virágmintával. Cipzár védelem a karcolás ellen. Az ujjak és a derékrész rugalmas mandzsettával van befejezve.

Hasonló termékek

Gyerek pulóver Bettymode VIRÁGOK
10309 Ft
Elérhetőség: 2 nap
Gyerek pulóver zipper PURPLE
13436 Ft
Elérhetőség: 14 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.