Gyerek pizsama Bettymode Tűzoltóautó rövid ujjú

Kapcsolódó termékek

Ágyneműhuzat Tűzoltók 140/200, 70/80
Elérhetőség: 2 nap

Gyermek pizsama rövid ujjal tűzoltóautó motívummal. A póló elasztikus szegéllyel az egyszerű öltözködés érdekében. A rövidnadrág elasztikus gumival rendelkezik, amely nem nyomja, és könnyen cserélhető.

A modell 110-es méretet visel.

A képek nyomtatásához vízben oldódó színeket használnak, amelyek megfelelnek az egészségügyi biztonsági kritériumoknak.

Morvaországban varrva.
Anyaga: 100% pamut