Gyerek ovis hátizsák Ergobag mini - lila kockás

Tömeg:500 g
Térfogat:10 l
Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Az Ergobag mini ovis hátizsák ergonomikus hátizsák az óvodás korosztálynak. A jól párnázott hátrész, és pántok kímélik a gyermek hátát és vállát. Kiválóan alkalmas ovis gyermekeknek akár kirándulásra vagy sportruházat tárolására. Fényvisszaverő sávokkal van ellátva és 2 db tépőzáras, versenyautót ábrázoló matricát tartalmaz.

méret :  30 x 20 x 17 cm, 500 g, 10 L
tisztítás : kézmeleg vízzel, szivaccsal

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt