Gyerek hátizsák Lego Ninjago Jay - 3D

Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

Az óvodai hátizsák 3D-s képpel az elülső zsebében rengeteg helyet kínál, akár az óvodához, akár az utazáshoz. Van egy nagy rekesz, amely A4-es táblákat képes tárolni, és egy kisebb elülső zseb. A hátizsák ergonómiailag kialakított hátlapjával, állítható vállpántokkal rendelkezik, amely biztosítja gyermeke számára a kényelmet. Az oldalakon 2 praktikus, hálószögű zseb található, például egy vizes palackhoz vagy gyümölcshöz. A maximális biztonság érdekében, nem csak az úton, a hátizsáknak mindkét oldalán el vannak helyezve fényvisszaverő elemekkel. Tartós anyagból készül, PVC használata nélkül.

Áttekintés:
oldalsó hálózsebek
állítható vállpántok
fényvisszaverő elemek a hátizsák mindkét oldalán
ikonikus LEGO tervek, 3D-s motívummal az elülső zsebben.
párnázott hátlap

Méretek: 27,5 x 37 x 9 cm