Gyerek ágyneműhuzat Little Bunny

A termék kódja:M929419
Gyártó:Herding
Kétoldalas pamut ágyneműhuzat, aranyos nyuszis motívummal. A szett 1 db 40x60 cm méretű párnahuzatot és 1 db 100x135 cm méretű takaróhuzatot tartalmaz. A takaróhuzat cipzárral rendelkezik, a párnahuzat bújtatós.

Anyaga: 100% pamut
Mosás: 40-60 ° C (ajánlott kifordítva mosni és vasalni)

Gyártó: Herding (Németország)

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.