Gurulós iskolatáska Baggymax Spaceship

Térfogat:40 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Hama
Gurulós iskolai hátizsák Baggymax a Felsőtagozatos iskolások számára van tervezve mint iskolai hátizsák. A hátizsák fő rekesze nagyon tágas és rendelkezik egy belső párnázott rekesszel is, egy laptop vagy tablet elhelyezésére alkalmas. A középső rekesz nem oszlik meg, de elég tágas, az A4 méretű tankönyvek, füzetek és más iskolai kellékek elhelyezésére alkalmas. Az elülső zseb majd praktikus rendezőt kínál. A Trolley iskolai hátizsákként is használható. Ebből a célból a táska kellemesen párnázott hátfallal és vállpántokkal rendelkezik, amelyek a cipzáras zár alatt vannak elrejtve. A nyitott cipzáras zsebet tépőzárral lehet rögzíteni a táska aljára. A Trolley robusztus kerekekkel és kiváló minőségű teleszkópos nyéllel rendelkezik. A két műanyag lábak és a kerekek tartják a hátizsák stabil formáját.  Kényelmes párnázott fogantyú a táska kézi szállításhoz alkalmas.

Jellemzők:
  • szintén használható mint a gurulós hátizsák a laptop elhelyezésére, vagy a repülőgép utazásra is, vagy mint a poggyász a repülőgép fedélzeten
  • rejtett vállpántok olyan helyzetek esetén, amikor a szállítás háton praktikusab és kényelmeseb
  • puha, párnázott hátfal légáteresztő, kényelmes anyagból készült
  • párnázott vállpántok, párnázott fogantyú kényelmes a kézben
  • nagy belső hely, párnázott zsebével a laptop elhelyezésére alkalmas
  • két elülső zsebbel, az egyik zsebében a szervezővel van ellátva
  • rejtett teleszkópos fogantyú /nyél/
  • kiváló stabilitás az erős táska alja és műanyag lábaknak köszönhetően
  • oldalos zseb a kulacs elhelyezésére
  • robusztus, csendes kerekek
  • a hátizsák elülső oldalán fénnyvisszaverő anyag található