Golyóstoll kínai

Kapcsolódó termékek

4444 E kék patron
Elérhetőség: 2 nap
Iskolai golyóstoll. Az utántöltést a 0280001 kód után találja meg.

6 vásárló értékelése alapján
18. 10. 2021

Tökéletesen elégedett vagyok, annak ellenére, hogy nem teljesen a képen lévő tollat kaptam ( gyerekkorom kedvence volt) a végén nincs az arany színű berakás. Es kéket szerettem volna, kaptam két bordót, és egy zöldet, de ez nyilván nem volt választható .

26. 2. 2022

Tökéletes és még szép is, az ára is jó.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.