Glitter egyszínű 5g 12db

Gyártó:MFP paper

Csillogó por, púder dekorációs célokra. Készíts egy kreatív délutánt, és csillámporral egészíts ki egy kívánságot, egy képet vagy egy szép dekorációt lakásodba. A felhordás egyszerű, csak vigye fel a felületre, és az eredmény hatékony lesz. 6 szín keveréke, 12 db.

A CSOMAG TARTALMA: 12 csillogópor keveréke tubusban - 2x piros, 2x ezüst, 2x arany, 2x zöld, 2x lila, 2x kék
12 db-ot szállítunk csuklós buborékfóliában.< /STRONG>< BR>Tömeg: 5g/1 szín
Méretek: 10mm x 75mm x 10mm (Sz x Ma x Mé)
Gyártó: MFP papír